HİZMETLER

YAZGÜLÜ İNŞAAT; TASARLAR, PROJELENDİRİR, ÜRETİR.

         Global çağa yakışır üretim teknolojisi ile yolumuza tam devam ederek uzman ve dinamik ekibimizle binanızın yeniden güvenli, estetik, sağlam, uzun ömürlü, hijyenik ve yalıtımlı olmasına yardımcı oluyoruz. İnşaat taahhüt alanında geniş hizmet yelpazemiz içerisinde ince imalat işleri olarak dış cephe uygulamaları, zemin kaplama uygulamaları, duvar, sıva, asma tavan uygulamaları gibi çalışmalar yapmaktayız.

        Ortaya koymuş olduğumuz üst düzey performanslı hizmetlerimiz sonucu %100 müşteri memnuniyetinin ortaya çıkmasına en iyi şekilde yardımcı olmuş bulunuyoruz. Binanızda bundan sonra ne tür bir görsellik ve dayanıklılık görmek istiyorsanız uzun kullanışlılığı hayatınıza yeniden inşa edecek olan kurumsal odaklı firmamızdan ince imalat öncelikli olmak üzere inşaat taahhüt alanında her türlü teknik destek alabilirsiniz. Yalıtım ve dış darbelere karşı koruyuculuk görevi gören her türlü malzeme birimlerini hizmet departmanımız da rahatlıkla bulabilirsiniz. İnce imalatı, inceliğinize uygun yapmak bizim işimiz.

• İLİŞKİLİ İÇERİKLER
HİZMETLER
ASMA TAVAN UYGULAMALARI
İç mekânımızı daha da şenlendirme ve göz zevki yaratabilmek adına elimizden gelenleri yaparız. Son yıllarda bu biraz daha mümkün oldu, firmalar daha iyi hizmet vermeye başladı. Bunda, kullanılan teknolojinin de faydası var. İç mekân dekoruna son günlerde moda olan ve ayrıca firmamızın da hizmetini verdiği asma tavan inşaat uygulamalarından bahsedeceğiz.
HİZMETLER
BOYA UYGULAMALARI
İnşaat taahhüt olarak hizmet veren firmamız, inşaat uygulamalarından biri olan boya uygulamalarında da hizmetinizde. Çoğunluğa göre bir yapının boyası, içerisinde yaşayanların kişiliğini yansıtmaktadır. İnsanlar tarafından bu denli önem arz eden inşaat uygulamasının bizim içinde ne gibi sorumlulukları getirdiğinin son derece bilincinde olup hizmetimizi ona göre şekillendirmekteyiz.
HİZMETLER
DIŞ CEPHE UYGULAMALARI
Binalarda ki ısı yalıtımının sürekliliğini sağlamak ve ısı köprülerinin oluşumu önlemek adına Dış Cephe Uygulamaları gerçekleşmektedir. Fiziki açıdan dayanaklık oluşumu için en iyi yöntemlerden birisidir. Firmamız Kompozit Panel Kaplama, Xps Kaplama, Konstrüksiyonlu Seramik Kaplama konusunda dinamik kadrosu ile birlikte hizmet vermektedir.
HİZMETLER
DUVAR UYGULAMALARI
Herkes yaşadığı yapının, iyi görünmesini ister ve bu doğrultuda mobilyalarını, eşyalarını ve dekorasyonunun değişikliğini yapar. Ta ki evet oldu diyene kadar. Fakat yapımızın içine bu kadar dikkat ediyor iken yapının kendisine gereken önemi veriyor muyuz? Bu yazımızda yapının beyni niteliğini taşıyan 3 duvar uygulaması çeşidini ele alacağız.
HİZMETLER
SIVA UYGULAMALARI
Sıva, yapıyı lanse eden en önemli etkenlerden biridir. Eğer dekorunu beğendiğiniz bir yapıya bakıyor iseniz, mutlaka sıvası da çok iyi yapılmıştır. Çünkü en dış etken olarak kendini göstermektedir. Taahhüt inşaat olarak hizmet veren işletmemiz inşaatın geçtiği her alanda kendini göstermekte olup, sıva uygulamalarında da hizmetinizdedir.
HİZMETLER
ZEMİN KAPLAMA UYGULAMALARI
Günlük yaşantımızda oturduğumuz evin veya çalışma ortamlarımızın kaliteli ve konforlu olmasına önem gösteririz. Kaliteli olması ve zemine görsellik katması açısından en önemlisi de zemin kaplamalarıdır. Çeşitleri bulunan bu zemin kaplamalarını bulunduğumuz ortamlara yaptırmak iyi bir fikir olacaktır. Hem estetik duruşu hem uygulatacağımız yapıya uygunluk göstermesi açısından bir zemin kaplaması tercih ederiz.
Yazgülü Yapı
Gaziler Mah. 1718 Sk. No:1/9 Gebze Kocaeli
0262 502 03 06 info@yazguluyapi.com
x
Web Tasarım ve Kodlama JBM INTERACTIVE
Yazgülü Yapı
Gaziler Mah. 1718 Sk. No:1/9 Gebze Kocaeli
Online Katalog
Tıklayınız