ASMA TAVAN UYGULAMALARI

İç mekânımızı daha da şenlendirme ve göz zevki yaratabilmek adına elimizden gelenleri yaparız. Son yıllarda bu biraz daha mümkün oldu, firmalar daha iyi hizmet vermeye başladı. Bunda, kullanılan teknolojinin de faydası var. İç mekân dekoruna son günlerde moda olan ve ayrıca firmamızın da hizmetini verdiği asma tavan inşaat uygulamalarından bahsedeceğiz.

Asma tavan çoğuna göre dekoratif görünüm için kullanılan bir inşaat elemanı olarak bilinir. Fakat ince imalat olan asma tavanın bilmediğiniz artı yönleri de vardır. Bunlardan biride ses ve ısı yalıtımıdır. Tavanınızda beğenmediğiniz bir görüntü var olduğunu farz edelim veya mevcut görüntüyü değiştirmek istediğiniz düşünelim. İşte asma tavan uygulaması tamda bunlar için biçilmiş kaftan.

İnşaat taahhüt olarak hizmet veren firmamızda ince imalat asma tavanların birkaç çeşidi bulunmakta, bunlar yapıdan yapıya ve kullanım alanına göre hatta farklı özelliklerine göre değişmektedir.

  • Alçı Panel Asma Tavan

Alçı panel asma tavan halk dilinde alçıpan asma tavan olarak bilinmekte, yapışı betonarme, çelik konstrüksiyon veya ahşap tavan altında her türlü elektronik aksama montaj imkanı ve boşluğu sağlayan sisteme denmektedir. Kullanım alanı oldukça geniştir. Neredeyse her türlü yapıda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Ve yapılacak olan yapı çelik olsa dahi döşemenin altına uygulanabilmektedir.

 

  • Metal Asma Tavan

Metal asma tavan aslında adıyla bize bir ipucu vermekte, taşıyıcı profillerle hazırlanmış metal plakalardan oluşan asma tavan sistemlerine verilen addır. Tüm sistem de monte olduğundan dolayı arkasında bulunan tesisatın temizlik ve bakımı oldukça kolaydır. İç mekânlarda karşılaşılan şantiye sorunlarına neredeyse kesin çözüm getirmektedir.

  • Ahşap Asma Tavan

Eğer mekânınızda göz alıcı doğallıkta bir dekor oluşturmayı düşünüyor iseniz tercihiniz kesinlikle ahşap asma tavandan yana olmalı. Ahşap asma tavan mekanda sıcaklık ve estetiklik oluşturur. İnce imalat olan ahşap paneller hem asma tavan olarak, hem de duvar paneli olarak kullanabilir. Ahşap panellerin doğal görünümü, akustik performansı ve yangın geciktirici özellikleri, mekanlara rahatlık ve konfor sunmaktadır.

 

Kısaca asma tavanı özetleyecek olursak, aydınlatmanın en iyi yapılmasında ve enerji tasarrufunda kritik rol oynamaktadır. Asma tavanlar sesi yutar ve gürültüyü azaltır. Asma tavanlar ayrıca eski tavanlardaki çatlak leke ve hasarları da kaplar. Asma tavanların montajı, sökülmesi ve temizlenmesi kolay, hızlı ve ekonomiktir. İnşaat taahhüt olarak hizmet veren firmamız, her türlü isteğinizi karşılayacak şekilde asma tavan ince imalatını ve montajını yapmaktadır. Modern inşaat uygulamalarının bir parçası olan asma tavanlar evinize adeta nefes aldıracak ve havasını tamamen değiştirecek. Asma tavan fiyatları için kampanya oluşturan şirketimizden teklif almadan alışveriş yapmamanızı öneririz. Evinize uygun bir fiyata asma tavan yaptırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

• DİĞER İÇERİKLER
HİZMETLER
BOYA UYGULAMALARI
İnşaat taahhüt olarak hizmet veren firmamız, inşaat uygulamalarından biri olan boya uygulamalarında da hizmetinizde. Çoğunluğa göre bir yapının boyası, içerisinde yaşayanların kişiliğini yansıtmaktadır. İnsanlar tarafından bu denli önem arz eden inşaat uygulamasının bizim içinde ne gibi sorumlulukları getirdiğinin son derece bilincinde olup hizmetimizi ona göre şekillendirmekteyiz.
HİZMETLER
DIŞ CEPHE UYGULAMALARI
Binalarda ki ısı yalıtımının sürekliliğini sağlamak ve ısı köprülerinin oluşumu önlemek adına Dış Cephe Uygulamaları gerçekleşmektedir. Fiziki açıdan dayanaklık oluşumu için en iyi yöntemlerden birisidir. Firmamız Kompozit Panel Kaplama, Xps Kaplama, Konstrüksiyonlu Seramik Kaplama konusunda dinamik kadrosu ile birlikte hizmet vermektedir.
HİZMETLER
DUVAR UYGULAMALARI
Herkes yaşadığı yapının, iyi görünmesini ister ve bu doğrultuda mobilyalarını, eşyalarını ve dekorasyonunun değişikliğini yapar. Ta ki evet oldu diyene kadar. Fakat yapımızın içine bu kadar dikkat ediyor iken yapının kendisine gereken önemi veriyor muyuz? Bu yazımızda yapının beyni niteliğini taşıyan 3 duvar uygulaması çeşidini ele alacağız.
HİZMETLER
SIVA UYGULAMALARI
Sıva, yapıyı lanse eden en önemli etkenlerden biridir. Eğer dekorunu beğendiğiniz bir yapıya bakıyor iseniz, mutlaka sıvası da çok iyi yapılmıştır. Çünkü en dış etken olarak kendini göstermektedir. Taahhüt inşaat olarak hizmet veren işletmemiz inşaatın geçtiği her alanda kendini göstermekte olup, sıva uygulamalarında da hizmetinizdedir.
HİZMETLER
ZEMİN KAPLAMA UYGULAMALARI
Günlük yaşantımızda oturduğumuz evin veya çalışma ortamlarımızın kaliteli ve konforlu olmasına önem gösteririz. Kaliteli olması ve zemine görsellik katması açısından en önemlisi de zemin kaplamalarıdır. Çeşitleri bulunan bu zemin kaplamalarını bulunduğumuz ortamlara yaptırmak iyi bir fikir olacaktır. Hem estetik duruşu hem uygulatacağımız yapıya uygunluk göstermesi açısından bir zemin kaplaması tercih ederiz.
Yazgülü Yapı
Gaziler Mah. 1718 Sk. No:1/9 Gebze Kocaeli
0262 502 03 06 info@yazguluyapi.com
x
Web Tasarım ve Kodlama JBM INTERACTIVE
Yazgülü Yapı
Gaziler Mah. 1718 Sk. No:1/9 Gebze Kocaeli
Online Katalog
Tıklayınız