DIŞ CEPHE UYGULAMALARI

Binalarda ki ısı yalıtımının sürekliliğini sağlamak ve ısı köprülerinin oluşumu önlemek adına Dış Cephe Uygulamaları gerçekleşmektedir. Fiziki açıdan dayanaklık oluşumu için en iyi yöntemlerden birisidir. Firmamız Kompozit Panel Kaplama, Xps Kaplama, Konstrüksiyonlu Seramik Kaplama konusunda dinamik kadrosu ile birlikte hizmet vermektedir.

Tasarımda özgürlük ve estetiklik sağlayan cephe uygulamaları ile artık görsel yönden hoş ve bir o kadar da sağlam yapıya ait bir yaşam alanlarına sahip olabileceksiniz. Modern yaşantımıza en uygun çözümleri üreten dış cephe uygulamalarıyla yoğun dış etken olaylarında bile binanın güvenliğini, sağlamlığını, estetikliğini sağlamış olacaksınız.

Kompozit Panel Kaplama Sistemi

Son dönem de fazlası ile ihtiyaca dönüşen çalışmaların başında Kompozit Panel Kaplama yer alıyor. Deprem açısından güvenli, taşınma kolaylığı sağlayan, sağlam, estetik, bakım ve temizliği son derece kolay olan panel kaplamaları rutin yaşantınızda gönül rahatlığı ile kullanma şansına sahip olacaksınız. Ergonomik rahatlık ve güveni yaşamınıza inşa eden ekibimiz en uygun fiyatlı hizmetlerle de hayatınızda ki tüm isteklerinizi yeniden ortaya çıkarıyor. Üstelik şüphesiz panel kaplama işlemlerinden faydalanacak olan kişiler için üzerinde en çok durulan konulardan birisi de montajdır. Montaj çok kısa olduğundan dolayı çok fazla bekleme yapmadan kaplama panellerinizi kullanmaya başlayacaksınız. Çevreye ve aynı zamanda sağlığa hiçbir zararı bulunmayan bu sistemleri sizlerde gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Isı, ses gibi benzeri konularda insan hayatını zora sokacak her ne var ise bir an önce kolaylık sağlanması açısından yalıtımı yeniden yaşamınıza dâhil eden Kompozit Panel Kaplama birimlerinden yararlanabilirsiniz. Üst düzey düzgünlüğe sahip olan bu sistem diğer cephe elemanlarına oranla daha incemsi bir yapıya sahiptir.

Günümüzde binalarda ki dış cephe uygulamaları açısından birden farklı seçenek bulunuyor. Bu seçeneklerin arasında yer alan Kompozit Panel Kaplama, hem sağlıklı, hem uzun vadede kullanılabilir olması hem de diğer cephe malzemelerine oranla hafif özelliği bünyesinde barındırmasından dolayı insanoğlu da sürekli olarak bu panel sistemlerine yoğunlaşmaktadır. Binanın dış yüzeyi isteklerinize uygun olarak gerekirse farklı ve değişik dış yüzey renklerle de kaplanabilir. Darbe ve kırılmaya karşı son derece dayanıklı olmasından dolayı kaplama birimlerine vereceğiniz paranın boşa heba olmasını da bu sayede engellemiş olacaksınız.

Konstrüksiyonlu Seramik Kaplama

Kilipsli sistemle montaj aşaması en kısa süre de tamamlanan seramik özellikli kaplamalar dış görsel bakımından oldukça estetik ve şıktır. Her türlü ebatta rahatlıkla kullanılan ekonomik sistemli seramik kaplama malzemelerinden sizlerde yararlanabilirsiniz. Özellikle binalarda çoğu zaman hava sirkülasyonu sonucu nem oluşumu gibi istenmeyen bir takım problemler yaşanırken Konstrüksiyonlu Seramik Kaplama özelliği sayesinde binalarda meydana gelebilecek nem oluşum vakalarına karşı da gerekli tüm önlemlerini bir an önce almaya başlıyor. Yüzey sertliği, yüksek darbe oluşumuna karşı aşırı sağlamlığı, su emme özelliği, atmosferik koşullardan hiçbir şekilde etkilenmeme ve leke tutmama gibi artık avantaj içeren önemli özelliklere de sahiptir. Diğer kaplama birimlerinde olduğu gibi seramik özellikli kaplama malzemesinin de montaj işlemleri çok kısa süreç içerisinde gerçekleşmektedir.

Xps Kaplama

Üretim teknolojilerinden birisi de son dönemde yaygın olarak kullanılan xps kaplamadır. Binanın hem iç hem de dış yüzeyine uygulanabilen bu tür kaplama, uzun ömürlü yapısı ve direnci ile çağımızda hiç düşünülmeden tercih meselesi olmuştur. Özellikle soğuk bir iklime sahip şehirde yaşıyorsanız soğukluğa karşı ısı yalıtımı özelliğini devreye sokar. Genelde daha çok iç cephe uygulamalarında kullanılan kaplamaların fiyatları da firmamız tarafından cazip olarak sunulmaktadır. Yaşamınızı daha dayanıklı ve güvenli bir ortama dönüştürmek aradığınız yalıtımı yeniden ortaya çıkarabilmeniz adına sizlerde hizmetlerden yararlanabilirsiniz.  

• DİĞER İÇERİKLER
HİZMETLER
ASMA TAVAN UYGULAMALARI
İç mekânımızı daha da şenlendirme ve göz zevki yaratabilmek adına elimizden gelenleri yaparız. Son yıllarda bu biraz daha mümkün oldu, firmalar daha iyi hizmet vermeye başladı. Bunda, kullanılan teknolojinin de faydası var. İç mekân dekoruna son günlerde moda olan ve ayrıca firmamızın da hizmetini verdiği asma tavan inşaat uygulamalarından bahsedeceğiz.
HİZMETLER
BOYA UYGULAMALARI
İnşaat taahhüt olarak hizmet veren firmamız, inşaat uygulamalarından biri olan boya uygulamalarında da hizmetinizde. Çoğunluğa göre bir yapının boyası, içerisinde yaşayanların kişiliğini yansıtmaktadır. İnsanlar tarafından bu denli önem arz eden inşaat uygulamasının bizim içinde ne gibi sorumlulukları getirdiğinin son derece bilincinde olup hizmetimizi ona göre şekillendirmekteyiz.
HİZMETLER
DUVAR UYGULAMALARI
Herkes yaşadığı yapının, iyi görünmesini ister ve bu doğrultuda mobilyalarını, eşyalarını ve dekorasyonunun değişikliğini yapar. Ta ki evet oldu diyene kadar. Fakat yapımızın içine bu kadar dikkat ediyor iken yapının kendisine gereken önemi veriyor muyuz? Bu yazımızda yapının beyni niteliğini taşıyan 3 duvar uygulaması çeşidini ele alacağız.
HİZMETLER
SIVA UYGULAMALARI
Sıva, yapıyı lanse eden en önemli etkenlerden biridir. Eğer dekorunu beğendiğiniz bir yapıya bakıyor iseniz, mutlaka sıvası da çok iyi yapılmıştır. Çünkü en dış etken olarak kendini göstermektedir. Taahhüt inşaat olarak hizmet veren işletmemiz inşaatın geçtiği her alanda kendini göstermekte olup, sıva uygulamalarında da hizmetinizdedir.
HİZMETLER
ZEMİN KAPLAMA UYGULAMALARI
Günlük yaşantımızda oturduğumuz evin veya çalışma ortamlarımızın kaliteli ve konforlu olmasına önem gösteririz. Kaliteli olması ve zemine görsellik katması açısından en önemlisi de zemin kaplamalarıdır. Çeşitleri bulunan bu zemin kaplamalarını bulunduğumuz ortamlara yaptırmak iyi bir fikir olacaktır. Hem estetik duruşu hem uygulatacağımız yapıya uygunluk göstermesi açısından bir zemin kaplaması tercih ederiz.
Yazgülü Yapı
Gaziler Mah. 1718 Sk. No:1/9 Gebze Kocaeli
0262 502 03 06 info@yazguluyapi.com
x
Web Tasarım ve Kodlama JBM INTERACTIVE
Yazgülü Yapı
Gaziler Mah. 1718 Sk. No:1/9 Gebze Kocaeli
Online Katalog
Tıklayınız